Sünnipäevakontsert 3.10

Collegium Musicale

fa-facebook

Sünnipäevakontsert 3.10

Esmaspäeval, 3. oktoobril kell 18.30 tähistame Tallinna Raekojas oma esimest sünnipäeva ja kõigi kolme tänavuse konkursi võite. Teeme seda loomulikult kontserdiga. Kavas on nii konkurssidel esitatud teoseid kui ka üllatuslugusid. Kontsert on TASUTA!

Kontserdi kava on läbilõige aasta jooksul õpitust. “Kindlasti tulevad ettekandele lauljate hulgas armsaks saanud “hitid” nii vanamuusikast kui kaasajast, aga loomulikult ka Eesti heliloojate looming, mis meil vägagi au sees,” rääkis koori dirigent Endrik Üksvärav.

Rääkides esimesest tegevusaastast ütles Üksvärav, et kõik plaanitu on teoks saanud. “Osalemine rahvusvahelistel konkurssidel oli meile oluline, et saada kinnitust meie tasemele. Samuti oleme rõõmsad, et selle aasta sisse on mahtunud ka kaks suurt projekti – R. Panufniku “Tallinna Missa” ja Erkki-Sven Tüüri “Psalmoodia”. On olnud väga positiivne aasta ja koori on kõik need ühised jõupingutused palju ühendanud ning kasvatanud. Lauljate tänamiseks jääb sõnadest väheks, loodan, et see kiiragb nendeni mu silmist ja südamest,” ütles Üksvärav.

Sünnipäevakontserdile on oodatud kõik sõbrad-tuttavad-pöidlahoidjad-kontvõõrad-ja lihtsalt head inimesed!

X