Bach ja Stabat Mater

Collegium Musicale

fa-facebook

Bach ja Stabat Mater

Aprilli alguses oli meil kaks suurt projekti. 1. aprillil Palmipuudepüha kontsert ja 6.-7. aprillil Stabat Materi kontserdid. Kokku nädala jooksul 4 ülesastumist, eri paigus.
1. aprilli kontsert oli tõeliselt rõõmus kontsert! Bachi muusika, mida esitasime, oli juba lihtsalt selline: särav-sillerdav. Nautisime täiega. Ja ju see paistis ka välja. Oleme saanud sellele kontserdile palju positiivset tagasisidet.
Stabat Materi kontserdid toimusid kolm tükki järjest. 6. aprillil olime päeval Jõhvi kirikus ja õhtul Tallinna Jaani kirikus. Vahepeal ei jäänud aega isegi mitte süüa. Sellepeale ütles üks tuttav, et nendest konkurssidest teil ikka kasu olnud, et pärast pikka päeva proove, kontserti, bussisõite ja ootamist, suutsite anda õhtul Tallinnas nii imelise kontserdi. Kontserdi lõpus kõlas Tõnis Kaumanni “Stabat Mater”, mille meloodiad helisesid meis veel päris tükk aega.
Nüüd jälle natuke rahulikum aeg. Aprillis tegeleme veel natuke CD-plaadi salvestusega. Järgmised kontserdid on juuni alguses.

X