4. mai World Music Days kontsert Tallinna Toomkirikus

Collegium Musicale

fa-facebook

4. mai World Music Days kontsert Tallinna Toomkirikus

4. mail kell 17 annab kammerkoor Collegium Musicale Tallinna Toomkirikus kontserdi “Kasutud loitsud”. Kontsert kuulub festivali World Music Days & Eesti Muusika Päevad programmi ja seal kõlab eesti helilooja Peeter Vähi teose maailmaesiettekanne. Dirigent: Endrik Üksvärav

KAVA:
Peeter Vähi – maailma esiettekanne / premiere
Franco Prinsloo – “Pula! Pula!”
Catharina Palmér – “Strings in the air above”
Gabriel Dharmoo – “Futile Spells”
Mihyun Woo – “Voices in Landscapes”
Balázs Kecskés D. – “Alleluja”
Kristo Matson -“Pslam 131”

Osta pilet siit

Iga-aastane nüüdismuusika festival World Music Days toimub sel aastal Eestis 2.–10. maini. World Music Days on laiaulatuslik rahvusvaheline festival, mis toob kokku sadu professionaalseid muusikuid ja heliloojaid, eesmärgiga tutvustada uut ja põnevat loomingut üle kogu maailma. Eestipoolseks peakorraldajaks ja läbiviijaks on Eesti Heliloojate Liit ning Eesti Muusika Päevad. Eesti Muusika Päevade traditsiooni kohaselt on igal festivaliaastal oma teema, mis seob selle kunstiliseks tervikuks. 2019. aasta festivali teema “Läbi laulude metsa” on inspireeritud koorilaulust ja loodusest.

Sel aastal tuleb ettekandmisele kokku 150 teost autoritelt üle kogu maailma, sealhulgas rohkem kui 20 uudisteost. 9 päeva vältav rahvusvaheline suursündmus toimub peamiselt Tallinnas, aga ka Tartus ning Laulasmaal, kokku 20 erinevas kontserdipaigas.

X