29. november Marianna Liik “Kommentaarium”

Collegium Musicale

fa-facebook

29. november Marianna Liik “Kommentaarium”

EK Labor esitleb: 29. novembril kell 21 KUMU auditooriumis eelkuulamisega kontsertetendus “Kommentaarium”

Esinevad:
Laura Põldvere (vokaalimprovisatsioon)
Aare Tammesalu (tšello)
Eda Peäske (harf)
EMTA löökpilliansambel Vambola Kriguli juhendamisel
Collegium Musicale, dirigent Endrik Üksvärav

Helilooja: Marianna Liik
Valgusrežii: Kristjan Suits
Helirežii: Katrin Kvade
Produtsent: Leika Leemets

Kommentaarium on ainulaadne projekt, kus kõigil huvilistel on juba enne kontserti võimalik esitusele tuleva muusikaga tutvuda ning seejärel ka omakorda uue muusikateose loomises ja kontsertetenduse kujunemises osaleda.
Kõik kontserdil kõlavad teosed laetakse järk-järgult ülesse siia samale lehele (leiate need ürituse “Arutelu” alt). Kuulake rahulikult, süvenege, mõtisklege. Pärast teose kuulamist ootame huviga teie kommentaare – mis emotsioone see muusika teis tekitab? Oodatud on kõik mõtted, arvamused, täiendused. Oma sõnumi saate kirja panna teose alla, kui eelistaksite aga pigem anonüümseks jääda, saate vastata meie kodulehel kommentaarium.wixsite.com/home

Kommenteerima ootame kõiki, ka neid, kes pole varem sellise muusikaga kokku puutunud või selle vastu huvi tundnud. Väljendada võib ennast kirjalikult eesti, vene, inglise või mõnes muus keeles, või ükskõik millisel muul viisil. Kommentaare ootame kuni 16. novembri õhtuni.

Huvitavamaid kommentaare kasutatakse uue kooriteose loomiseks, mis tuleb ettekandele kontserdi lõpus. Nii on kõigil meist võimalik oma sõnum kirja panna ning läbi helilooja ja improvisaatori see ka publiku ees kuuldavaks teha. Tekib uus põnev loominguline keskkond – kommentaarium.

Piletid saadaval Piletilevis

X