1-aastased!

Collegium Musicale

fa-facebook

1-aastased!

Täpselt aasta aega tagasi kutsus Endrik meid kokku. Saatis kutse, kuhu oli kirjutatud: eriliste inimeste eriline kokkusaamine! Ja see kokkusaamine muudkui kestab ning saab hoogu juurde:) Esimese aasta sisse on mahtunud palju tööd, kontserte, reisimist, medaleid, karikaid, rõõmu, nalja ning loomulikult muusikat!
Saavutuste rida tundub endalegi uskumatu. Rahvusvahelistelt konkurssidelt oleme saanud kokku 1 Grand Prix võidu, 1 Grand Prix vooru II koha, 7 kuldmedalit, 1 kolmanda koha ja 2 eripreemiat!

Täna tähistasime aastaseks saamist kontserdiga Tallinna Raekojas. Oli ilus, kuid kindlasti mitte meie kõige parem kontsert. Teame, et oleme veelgi paremaks suutelised. Samuti jäi Raekoda nii meie külaliste jaoks kui meie endi laulu jaoks natuke väikeseks. Järgmisel korral oleme targemad!:)

Loomulilkult kaasnes kontserdiga ka meile oluliste inimeste tänamine – olime selleks puhuks lasknud valmistada koori fotoga kella. Endrikule aga valmis lõuend meie kõigi fotodega – kui päriselt meil talle tuppa raske kõik koos mahtuda, siis nii oleme ikkagi kogu aeg koos temaga.
Ka Endrikul oli meile üllatus varuks, mis kuni selle hetkeni täiesti saladuses oli hoitud. Selleks oli üks laul – Sinatra “My Way” ning mis siin varjata – tõi see esitus nii mõnelegi meist pisarad silma. Nii hea, et Endrik tookord, aasta tagasi, ikka selle kutse meile saatis.

X